top of page

Přes 30 našich nejmladších atletů si užilo minisoustředění na Luži

O víkendu 21 - 23. června proběhlo v Lužických horách na chatě Luž atletické minisoustředění pro naše 2 nejmladší skupiny - minipřípravka a přípravka. Akce se účastnilo 32 našich mladých atletů, kteří si užili nabitý třídenní program naplno.

Po pátečním příjezdu autobusem od společnosti KIMA Transport a ubytování na chatě Luž nás čekala večeře a úvodní prezentace, kde se děti dozvěděly rozdělení do tréninkových skupin, pravidla, program a podobně. Počasí nám i přes plánované velké bouřky přálo a mohli jsme tak vyrazit i na podvečerní procházku. Proběhly také různé seznamovací hry. Všichni také zazářili v červených stylových tričkách #ZijuAtletikou s motivem rozhledny na Luži.


Sobotní den jsme zahájili ranní běžeckou rozcvičkou v okolí chaty. Po snídani nás čekal dopolední trénink plný pestrých aktivit. Děti byly rozděleny do tří skupinek a vyzkoušeli si hody raketkou, kometkou, létajícím talířem nebo oštěpem. Odpolední program započal po poledním klidu opět krátkým tréninkem - interaktivní opičí dráhou, tréninkem překážek a spoustou her (lupiči, mouchy, člověče nezlob se, zmrzlinář...). Po tréninku jsme ještě stihli krátký cca 4 kilometrový výlet až na rozhlednu Luž a zpět přes sousední Německo. Po večeři následovala oblíbená diskotéka i se hrou "dance stop" a na úplný závěr za svitu měsíce nás čekala strašidelná stezka odvahy v místním lese, kde na děti ve trojicích čekalo několik lesních strašidel.


Nedělní závěrečný den letního minisoutředění na Luži nás po ranní rozcvičce v okolí chaty a snídani čekal poslední trénink se spoustou her, ale i nácvikem technik různých atletických disciplín. Na odpoledne jsme pro děti připravili kvíz s 20 otázkami o našem klubu. Na závěr proběhlo vyhodnocení úklidu, rozdání pamětních listů a návrat autobusem na atletický stadion do Děčína!


Děkujeme všem za účast a těšíme se na další skvělé akce! V srpnu nás čeká týdenní soustředění v Kořenově.40 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page