ROZVRH TRÉNINKŮ
TRÉNINKY 4.9. - 31.10. 2023
Minipřípravka (2018, 2017, 2016), Hlavní trenér Jan Horník, asistenti Renata, Petr a František
-
Úterý (16:00 - 17:00) - atletický stadion ASK Děčín
-
Čtvrtek (16:00 - 17:00) - atletický stadion ASK Děčín
Atletická přípravka (2015, 2014, 2013), Hlavní trenér Adéla Procházková, asistenti Jenda, Petr a Milada
-
Úterý (17:00 - 18:30) - atletický stadion ASK Děčín
-
Čtvrtek (17:00 - 18:30) - atletický stadion ASK Děčín
Mladší žáci (2012, 2011), Hlavní trenér Oxanka Matico, asistenti Adéla, Petr a Milada
-
Pondělí (16:00 - 18:00) - atletický stadion ASK Děčín
-
Středa (16:00 - 18:00) - atletický stadion ASK Děčín
-
Čtvrtek (16:30 - 18:00) - atletický stadion ASK Děčín
Starší (2005 - 2010), Hlavní trenér Dušan Kamenický, trenéři Míra, Jirka a Kačka
-
Pondělí (16:00 - 18:00) - atletický stadion ASK Děčín
-
Středa (16:00 - 18:00) - atletický stadion ASK Děčín
-
Pátek (16:00 - 18:00) - atletický stadion ASK Děčín
Caldovci (2005 - 2008), Trenér Jaroslav Calda
-
Pondělí (16:00 - 18:00) - atletický stadion ASK Děčín
-
Středa (16:00 - 18:00) - atletický stadion ASK Děčín
-
Pátek (16:00 - 18:00) - atletický stadion ASK Děčín
Vytrvalci (2002 - 2005), Trenér Rudolf Homolka
-
Pondělí (16:00 - 18:00) - atletický stadion ASK Děčín
-
Středa (16:00 - 18:00) - atletický stadion ASK Děčín
-
Pátek (16:00 - 18:00) - atletický stadion ASK Děčín
TRÉNINKY 1.11.2023 - 31.03. 2024
Minipřípravka (2018, 2017, 2016), Hlavní trenér Jan Horník, asistenti Renata, Petr a František
-
Úterý (16:00 - 17:00) - tělocvična Sokolovna - hned vedle stadionu
-
Čtvrtek (16:00 - 17:00) - tělocvična Sokolovna - hned vedle stadionu
Atletická přípravka (2015, 2014, 2013), Hlavní trenér Adéla Procházková, asistenti Jenda, Petr a Milada
-
Úterý (17:00 - 18:00) - tělocvična Sokolovna - hned vedle stadionu
-
Čtvrtek (16:00 - 18:00) - tělocvična Sokolovna - hned vedle stadionu
Mladší žáci (2012, 2011), Hlavní trenér Oxana Matico, asistenti Adéla, Petr a Milada
-
Pondělí (16:00 - 17:30) - tělocvična Staré město
-
Středa (16:00 - 17:00) - atletický stadion ASK Děčín
-
Čtvrtek (17:00 - 18:00) - tenisová hala - hned vedle stadionu
-
Pátek (16:30 – 17:30) – tělocvična SOŠ Ruská – kondiční příprava pouze pro zájemce (ročníky 2011, 2012)
Starší (2005 - 2010), Hlavní trenér Dušan Kamenický, trenéři Míra, Jirka a Kačka
-
Pondělí (16:00 - 18:00) - ARMEX sportcentrum (Maroldovka)
-
Středa (16:00 - 18:00) - atletický stadion ASK Děčín
-
Pátek (16:00 - 18:00) - atletický stadion ASK Děčín
Caldovci (2005 - 2008), Trenér Jaroslav Calda
-
Pondělí (16:00 - 18:00) - ARMEX sportcentrum (Maroldovka)
-
Středa (16:00 - 18:00) - atletický stadion ASK Děčín
-
Pátek (16:00 - 18:00) - tělocvična SOŠ Ruská
Vytrvalci (2002 - 2005), Trenér Rudolf Homolka
-
Pondělí (16:00 - 18:00) - atletický stadion ASK Děčín
-
Středa (16:00 - 18:00) - atletický stadion ASK Děčín
-
Pátek (16:00 - 18:00) - atletický stadion ASK Děčín
POZOR toto je pouze obecný rozpis tréninků, aktuální tréninky jsou vypsány v KISu (klubovém informačním systému, ve kterém musí být od 1.10.2021 povinně registrováni všichni členové oddílu)!
VÍTE, ŽE?
-
Při trénování je nejdůležitější četnost a pravidelnost tréninků? Proto je nejlepší docházet na každý trénink.
-
Velký vliv na nadcházeiící závodní sezonu má také zimní příprava.
-
Veškerá komunikace s trenérem probíhá nově v interním Klubovém informačním systému.