ATLETICKÝ HAPPENING A BĚH NA 5000 METRŮ NA DRÁZE ZAHÁJÍ SEZONU UŽ VE STŘEDU 2.6.Vážení příznivci atletiky a běhu v Děčíně, epidemiologická situace se stále zlepšuje, a proto i my můžeme konečně zahájit letošní atletickou a běžeckou sezonu. Začínáme Atletickým happeningem, který se uskuteční už tuto středu 2.6. od 16 hodin. Máme pro vás připraven následující program:

  • Atletické závody (za dodržení aktuálních pravidel)

  • Běh na 5 000 metrů na dráze pro širokou veřejnost

  • Atletika pro celou rodinu a nábor do ASK DĚČÍN

Program odstartuje v 16 hodin slavnostním zahájením a od 16 do 19 hodin poběží nábor do ASK Děčín a atletika pro celou rodinu. Od 16:30 hodin poběží také oddílové atletické závody pro členy oddílu. V 18:30 odstartuje běh na 5 000 metrů na dráze měřený profesionálními technologiemi. (Čipová technologie na počítání kol a cílová kamera). Registrace probíhají na místě, prosíme závodníky, aby se dostavili zaregistrovat do stanu prezentace nejpozději v 18 hodin. Vše je ZDARMA a máme pro vás připraveny stylové ceny od nás, města Děčín a Českého atletického svazu.

Nezapomeňte nás taky sledovat na Facebooku, Instagramu a také Youtube kanále. Sledujte také naše webové stránky, na kterých se co nevidět po skončení akce objeví velká fotogalerie a video sestřih - najdete se na fotkách? Při vstupu na akci od Vás budeme potřebovat vyplněné čestné prohlášení, které si můžete stáhnout níže. Omlouváme se za komplikaci, kterou ale neovlivníme.

Čestné prohlášení

DALŠÍ INFORMACE: WWW.ASKDECIN.CZ/HAPPENINGTěšíme se, až to společně ve středu rozjedeme! A nezapomeňte, že v neděli 11. července nás čeká 8.ročník Lotharova Běhu. Petr Horník - ASK Děčín