ATLETICKÝ HAPPENING A BĚH NA 5000 METRŮ NA DRÁZE ZAHÁJÍ SEZONU UŽ VE STŘEDU 2.6.Vážení příznivci atletiky a běhu v Děčíně, epidemiologická situace se stále zlepšuje, a proto i my můžeme konečně zahájit letošní atletickou a běžeckou sezonu. Začínáme Atletickým happeningem, který se uskuteční už tuto středu 2.6. od 16 hodin. Máme pro vás připraven následující program:

  • Atletické závody (za dodržení aktuálních pravidel)

  • Běh na 5 000 metrů na dráze pro širokou veřejnost

  • Atletika pro celou rodinu a nábor do ASK DĚČÍN

Program odstartuje v 16 hodin slavnostním zahájením a od 16 do 19 hodin poběží nábor do ASK Děčín a atletika pro celou rodinu. Od 16:30 hodin poběží také oddílové atletické závody pro členy oddílu. V 18:30 odstartuje běh na 5 000 metrů na dráze měřený profesionálními technologiemi. (Čipová technologie na počítání kol a cílová kamera). Registrace probíhají na místě, prosíme závodníky, aby se dostavili zaregistrovat do stanu prezentace nejpozději v 18 hodin. Vše je ZDARMA a máme pro vás připraveny stylové ceny od nás, města Děčín a Českého atletického svazu.

Nezapomeňte nás taky sledovat na Facebooku, Instagramu a také Youtube kanále. Sledujte také naše webové stránky, na kterých se co ne