top of page

Úspěchy Anny Málkové na MČR

O víkendu 15. - 16. 6. se v Ostravě konalo Mistrovství České republiky dorostu a juniorů v atletice. Náš klub zde měl své zastoupení díky dorostence Anně Málkové, která se na republikový šampionát nominovala v hodu diskem a v hodu kladivem.


Nejprve se Anička představila v hodu kladivem (3 kg), kde předvedla velmi vyrovnanou sérii. Výkon 45,88 m nakonec jen těsně nestačil na užší osmičlenné finále a Anička si tak z této disciplíny odvezla krásné 9. místo. O den později následovala jeji druhá disciplína, tedy hod diskem (1 kg). Zde se Anička mezi 8 nejlepších dostala a svůj už tak kvalitní výkon vylepšila šestým pokusem na konečných 36,94 m. To ji nakonec zajistilo parádní 6. místo.


Aničce k jejím skvělým výkonům moc gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci našeho oddílu!


114 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page