Tréninky se vrátily na stadion

Aktualizováno: 30. 11. 2020

Vážení rodiče a příznivci děčínské atletiky.

Po větší část listopadových dní byla cesta na atletický stadion za sportovními aktivitami zapovězena. Sportovní vyžití tak v zásadě skýtaly pouze přírodní terény v blízkém okolí. Aspoň této možnosti někteří příhodně využili, a tak zimní tréninkovou přípravu na nadcházející sezónu zahájili v krásném lesním prostředí nad městem. V týdnu od 23. listopadu, kdy již bylo možné opět sportovat na venkovních sportovištích, se atletické tréninky na stadion postupně vrátily. Trénovat tu nyní můžou všechny tréninkové skupiny, včetně nejmenších, byť stále s jistými omezeními. Podrobnější instrukce k tréninkům podávají trenéři individuálně svým skupinám.


Atletický sportovní klub Děčín vám přeje pohodové a krásné prožití adventního období.

97 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

V pátek 29.4.2022 zahájíme letní atletickou sezonu tradičním memoriálem Ferdy Honče. Všechny informace naleznete v přiložených propozicích.

V sobotu 26.3. jsme pořádali KPJ přípravek. Přinášíme Vám výsledky. Kategorie ročníky narození 2011 a 2012. Kategorie 2013 byla jen doplněna závodníky Děčína a do KPJ nebyli zařazeni. Vítězové obdržel

ASK Děčín přeje Karlovi Bulkovi, někdejšímu velmi dobrému sportovci, trenérovi, pedagogu, který k atletice přivedl mnoho děčínských atletů vše nejlepší k dnešním 90. narozeninám.