top of page

Sportuj jako Zátopkovi a Tyršův Děčín!

Měsíc září je pro atletiku rušným měsícem. Nejen, že postupně končí atletická sezóna a pořádají se poslední závody, ale i nábory a další akce jsou v plném proudu.


V neděli 18. září jsme se zúčastnili akce Tyršův Děčín aneb Děčín v pohybu, která se konala u příležitosti 190 let od narození jednoho ze zakladatelů Sokola Dr. Miroslava Tyrše a zároveň 160 let od založení Sokola. Program byl celý víkend, ale sportu patřilo nedělní odpoledne od 14:00 do 17:00, kdy se na Mariánské louce pod děčínským zámek prezentovaly všechny sportovní oddíly z okolí Děčína.


A atletika samozřejmě nemohla chybět!

Sportuj jako Zátopkovi

V pondělí 19. září se napříč celou republikou konaly závody na počest Emila a Dany Zátopkových. Nejslavnějšího českého sportovního páru v dějinách atletiky. Akce probíhá na sto stadionech po celé republice.Více informací o akci zde.

Na děčínském stadionu vše začalo v 16 hodin. Soutěžilo se v běhu na 50 m, hodu kriketovým míčkem a skoku z místa v kategoriích minipřípravka, přípravka, mladší žáci/žákyně, žáci/žákyně a muži/ženy. Celkem startovalo přes 50 závodníků. I přes nepříznivé počasí a dokonce i kroupy, všichni zúčastnění poctivě závod dokončili a obdrželi pamětní list se jménem.56 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating