SPOLU NA STARTU 100 závodníků v barvách Děčína

V pondělí 1. června jsme se hrdě účastnili celorepublikové iniciativy Českého atletického svazu - SPOLU NA STARTU, do které se zapojilo více než 170 atletických oddílů v ČR! Na start se na děčínském atletickém stadionu postavilo 108 závodníků převážně z ASK DĚČÍN. Závodilo se ve sprintech na 60 a 300 metrů i v běhu na 1000 m. V technických disciplínách děti házely raketkou, mladší žactvo míčkem, starší žactvo, dorost a dospělí pak kladivem a diskem.


Je nás už opravdu hodně a stále více rosteme. Akce se povedla na výbornou. Kompletní výsledky naleznete zde. Níže se podívejte na vybrané fotky a již pro vás připravujeme rozsáhlou fotogalerii i video, sledujte nás!

Dělej atletiku! Je to cool.


215 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

V pátek 29.4.2022 zahájíme letní atletickou sezonu tradičním memoriálem Ferdy Honče. Všechny informace naleznete v přiložených propozicích.

V sobotu 26.3. jsme pořádali KPJ přípravek. Přinášíme Vám výsledky. Kategorie ročníky narození 2011 a 2012. Kategorie 2013 byla jen doplněna závodníky Děčína a do KPJ nebyli zařazeni. Vítězové obdržel

ASK Děčín přeje Karlovi Bulkovi, někdejšímu velmi dobrému sportovci, trenérovi, pedagogu, který k atletice přivedl mnoho děčínských atletů vše nejlepší k dnešním 90. narozeninám.