Podzimní minisoustředění 2016

Během uplynulého víkendu uspořádal náš atletický oddíl podzimní víkendové minisoustředění. Celé akce se zúčastnilo celkem 25 dětí, jak stávajících členů, tak i úplných nováčků včetně přípravky. Počasí nám bohužel ani letos příliš nepřálo, ale i přesto se podařilo užít si díky bezvadnému kolektivu spoustu legrace. Celý víkend byl plný her, zábavy, ale i poctivého tréninku. Zvládli jsme utužit naši kondičku v terénu i tělocvičně, vyzkoušet si různá gymnastická cvičení, štafety družstev, míčové hry.

Mimo sportovní aktivity jsme si zahráli také spoustu her, zahráli na hudební nástroje a zazpívali si, užili si zvířátka v zoo koutku i další aktivity. Rádi bychom poděkovali zejména těm "služebně starším", kteří pomohli vytvořit skvělou atmosféru i pro ty nejmladší. Moc si toho vážíme. Soustředění se uskutečnilo za přispění DDM Březiny, který nám poskytl na tento víkend azyl. Děkujeme. Těšíme se na příští společné akce.

Sledujte nás na http://www.askdecin.cz nebo na facebookových stánkách https://facebook.com/atletikadecin.
3 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

V pátek 29.4.2022 zahájíme letní atletickou sezonu tradičním memoriálem Ferdy Honče. Všechny informace naleznete v přiložených propozicích.

V sobotu 26.3. jsme pořádali KPJ přípravek. Přinášíme Vám výsledky. Kategorie ročníky narození 2011 a 2012. Kategorie 2013 byla jen doplněna závodníky Děčína a do KPJ nebyli zařazeni. Vítězové obdržel

ASK Děčín přeje Karlovi Bulkovi, někdejšímu velmi dobrému sportovci, trenérovi, pedagogu, který k atletice přivedl mnoho děčínských atletů vše nejlepší k dnešním 90. narozeninám.