Podzimní minisoustředění 2016

Během uplynulého víkendu uspořádal náš atletický oddíl podzimní víkendové minisoustředění. Celé akce se zúčastnilo celkem 25 dětí, jak stávajících členů, tak i úplných nováčků včetně přípravky. Počasí nám bohužel ani letos příliš nepřálo, ale i přesto se podařilo užít si díky bezvadnému kolektivu spoustu legrace. Celý víkend byl plný her, zábavy, ale i poctivého tréninku. Zvládli jsme utužit naši kondičku v terénu i tělocvičně, vyzkoušet si různá gymnastická cvičení, štafety družstev, míčové hry.

Mimo sportovní aktivity jsme si zahráli také spoustu her, zahráli na hudební nástroje a zazpívali si, užili si zvířátka v zoo koutku i další aktivity. Rádi bychom poděkovali zejména těm "služebně starším", kteří pomohli vytvořit skvělou atmosféru i pro ty nejmladší. Moc si toho vážíme. Soustředění se uskutečnilo za přispění DDM Březiny, který nám poskytl na tento víkend azyl. Děkujeme. Těšíme se na příští společné akce.

Sledujte nás na http://www.askdecin.cz nebo na facebookových stánkách https://facebook.com/atletikadecin.
3 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Atletické tréninky pokračují!

Milí rodiče i atleti, máme pro vás potěšující zprávu. Od pondělí 12. října 2020 atletické tréninky pokračují podle dosavadního rozvrhu. Samozřejmě trénujeme za každého počasí a někteří využívají k tré

PODPORUJÍ NÁS

DĚČÍNSKÝ BĚŽECKÝ POHÁR

Home

Závody

Výsledky

O poháru

UŽITEČNÉ ODKAZY

Atletika.cz

UKAS

Děčín sportuje 

SK Děčín 

TIP: Kontaktujte nás přes online chat vpravo dole. Odpověď dostanete dříve.

  • Facebook Sociální Icon
  • YouTube Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon

WEB by Petr Horník  | DESIGN by Mé studio                                           

                                       © 2020 Ask Děčín   |  Všechna práva vyhrazena.