ONLINE Přihlášky na Běh na Lahti spuštěny!

Zveme vás na 41. ročník běhu na Lahti, který se koná v sobotu 6. září.

41. ročník tradičního běžeckého závodu v děčínských lesích, přímo nad největším pískovcovým kaňonem v Evropě, kaňonem řeky Labe.


Přihlášky probíhají přes profesionální přihlašovací systém nazávody.cz

ZAREGISTRUJTE SE TEĎ ZDE


Na výběr máte ze 2 tratí - ta hlavní má téměř 10 kilometrů a zavede Vás až nad obec Ludvíkovice. Zkrácená trať o délce necelých 5 kilometrů je pak značně jednodušší.

HLAVNÍ ZÁVOD - 9,8 Km

Hlavní trasa dlouhá téměř 10 kilometrů, při které nastoupáte 230 metrů. Start se nachází na vyhlídce Kvádrberk. Po 5 kilometrech je otočka a běží se stejnou trasou do cíle. 

ZKRÁCENÁ TRAŤ- 4,9 Km

Hlavní trasa dlouhá téměř 5 kilometrů, při které nastoupáte 130 metrů. Start se nachází na vyhlídce Kvádrberk. Po 2,5 kilometrech (u hřibitova v Luvíkovicích) je otočka a běží se stejnou trasou do cíle.


Více informací (startovné, časový pořad) naleznete na STRÁNCE ZÁVODU

Kategorie, bodování a další informace naleznete na stránce O POHÁRU


ZAREGISTRUJTE SE TEĎ ZDE
100 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

V pátek 29.4.2022 zahájíme letní atletickou sezonu tradičním memoriálem Ferdy Honče. Všechny informace naleznete v přiložených propozicích.

V sobotu 26.3. jsme pořádali KPJ přípravek. Přinášíme Vám výsledky. Kategorie ročníky narození 2011 a 2012. Kategorie 2013 byla jen doplněna závodníky Děčína a do KPJ nebyli zařazeni. Vítězové obdržel

ASK Děčín přeje Karlovi Bulkovi, někdejšímu velmi dobrému sportovci, trenérovi, pedagogu, který k atletice přivedl mnoho děčínských atletů vše nejlepší k dnešním 90. narozeninám.