Lotharův běh se v sobotu 22. května neuskuteční!

Vážení závodníci,

moc se Vám všem omlouváme, ale po důkladném projednání s krajskou hygienickou stanicí a ministerstvem zdravotnictví České republiky pro vás Lotharův běh příští sobotu 22. května uspořádat nemůžeme, v žádné formě.


Vláda sice schválila rozvolnění akcí, ale pouze kulturních nikoli sportovních. Situace je aktuálně tak absurdní, že se od pondělí můžete zúčastnit koncertu venku, ale nemůžete se účastnit závodu byť jen s několika málo účastníky. Snažili jsme se zažádat i o výjimku, ale nebylo nám to umožněno.


Velice nás to mrzí a ještě jednou se omlouváme za situaci, kterou ale nemůžeme ovlivnit.


Máme připraven v pořadí již čtvrtý, silně věříme, že definitivní termín, a to neděli 11. července 2021


NOVÝ TERMÍN - NEDĚLE 11. ČERVENCE 2021

Registrace samozřejmě pokračují i nadále, ve stejném režimu jako doposud.


Rádi bychom také poděkovali partnerům akce, Statutárnímu městu Děčín a společnosti HUDY Hřensko, že v tom jedou s námi!


Situace se však mění každým okamžikem, takže pokud by se cokoli změnilo, i hned Vás všechny budeme informovat. Ty přihlášené i emailem.


Děkujeme za přízeň i v této nelehké době!

54 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

V pátek 29.4.2022 zahájíme letní atletickou sezonu tradičním memoriálem Ferdy Honče. Všechny informace naleznete v přiložených propozicích.

V sobotu 26.3. jsme pořádali KPJ přípravek. Přinášíme Vám výsledky. Kategorie ročníky narození 2011 a 2012. Kategorie 2013 byla jen doplněna závodníky Děčína a do KPJ nebyli zařazeni. Vítězové obdržel

ASK Děčín přeje Karlovi Bulkovi, někdejšímu velmi dobrému sportovci, trenérovi, pedagogu, který k atletice přivedl mnoho děčínských atletů vše nejlepší k dnešním 90. narozeninám.