top of page

Letní atletickou sezónu jsme zahájili ve velkém stylu!

Letní atletickou sezonu 2024 jsme oficiálně odstartovali v pátek 26. dubna, a to ve velkém! Dopoledne byl na programu Štafetový pohár s rekordní účastí 8 škol, odpoledne pak proběhly Zahajovací závody na dráze a memoriál Ferdy Honče ve skoku vysokém.V páteční slunečný den děčínský stadion ožil. Dopoledne se účastnilo přes 120 dětí okresního kola Štafetového poháru. Hlavní program pokračoval odpoledne, kdy jsme oficiálně zahájili letní atletickou sezónu. Akci zahájil náměstek primátora pan Martin Pošta. Proběhla i tombola o hodnotné ceny od partnerů.


Přes 100 atletů v děčínských barvách závodilo v disciplínách na 50, 60 a 150 metrů, vrhu koulí, skoku z místa, skoku dalekém, hodu kladivem, plným míčem nebo kriketovým míčkem. Na závěr dne proběhl i podvečerní běh na 5 kilometrů, kterého se účastnilo na 30 běžců. Jako první cílem proběhl Marek Daniel Herzog s časem 18:29.42 a z žen to byla Dáša Musilová s časem 19:31.03.


Všichni atleti byli oceněni drobnými cenami a pamětními listy s motivem akce. Nejlepší závodníci obdrželi ceny od našich partnerů. Občerstvení bylo zajištěno stánkem Národní kavárny. Výsledky a fotky naleznete na www.askdecin.cz. Akce se konala za podpory Města Děčín. ASK Děčín děkuje všem za účast!


Další velkou na našem stadionu bude atletické dopoledne pro děčínské základní školy ve spolupráci s Českým atletickým svazem. Očekává se účast až tisícovky dětí. Mimo to pořádáme v průběhu května a června několik krajských přeborů družstev a jednotlivců.


Všechny fotky z akce najdete u nás v galerii!
143 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page