top of page

52. ročník Běhu Velkých skal se vyvedl na jedničku!

Aktualizováno: 6. 11. 2022

V neděli 25. září bylo na stadionu ASK Děčín pěkně živo.

Konal se zde totiž již 52. ročník Běhu Velké skály. Tohoto oblíbeného běhu se zúčastnilo téměř 150 závodníků. Hlavní trať o délce 11 kilometrů zavedla závodníky směrem na Červený vrch, Jalůvčí a dál do okolních lesů. Nechyběly ani velkolepé závody dětí v areálu atletického stadionu na tratích od 100 do 1960 metrů.


Akce začala již před devátou ranní, kdy začali přicházet první závodníci. Závody však vypukly až v 9.30, a to tratí na 100 metrů pro ročníky 2019 a mladší.


V 11.00 odstartoval i hlavní závod spolu se zkrácenou tratí. Počasí nám přálo, nepršelo, a nakonec svítilo i sluníčko.

Celkem se zúčastnilo skoro 120 malých závodníků a závodnic. V cíli na každého čekaly pamětní medaile, občerstvení a pro výherce samozřejmě i věcné ceny od generálního partnera celé akce, společnosti HUDY sport. Též město Děčín přispělo k radosti výherců svými dárky.Ještě bychom touto cestou chtěli poděkovat všem, co se účastnili příprav této skvělé akce a také paní moderátorce, která odvedla úžasnou práci.Za podporu také děkujeme všem sponzorům a partnerům této akce:

HUDY sport, Město Děčín, Ústecký kraj, Enter, Jabor, Martin HosnedlVíce fotek z akce naleznete na Velké skály 2022 | Zonerama.com


VÝSLEDKY:

292 zobrazení1 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

1 Comment

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Petr Horník
Petr Horník
May 07, 2023
Rated 5 out of 5 stars.

f

Like